Anime Heoye

Türk Anime ve Japonya Fanları!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İşte iPhone 4G'nin ilk sahibi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: İşte iPhone 4G'nin ilk sahibi   Perş. Haz. 24, 2010 10:43 pm

Herkesin merakla beklediği iPhone 4G'nin dünyada ilk sahibi bakın kim oldu...

Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev, iPhone 4G'nin dünyada ilk resmi sahibi oldu.

ABD'ye 5 günlük resmi ziyaret için bulunan Medvedev, temasları kapsamında Apple şirketini ziyaret etti. Medvedev'e şirketin çalışma sistemini ve yeni geliştirilen projeleri ile ilgli bilgiler verildi. Medvedev'i karşılayan Apple Başkanı Stive Jobs, Rus lidere yeni Apple İphone 4G cep telefonunu da tanıttı. Job's telefonun yeni modeline büyük ilgi gösteren Medvedev'e iphone 4G'yi hediye etti. Böylelikle daha bugün satışı başlayan telefonun ilk resmi sahibi Medvedev'in olduğu belirtildi.

Medvedev Silikon Vadisi'ni ziyareti sırasında Apple, Google, Twitter ve Cisco şirketlerini ziyaret etti. Twitter'in ofisinin ziyareti sırasında Medvedev twitter.com'da hesap açtı ve ilk mesajını yazdı. Medvedev http://twitter.com/KremlinRussia sitesinde "Merhabalar, ben Twitter'deyim ve bu benim ilk mesajım" diye yazdı.

Geziden önce açıklamalarda bulunan Medvedev "Bu sıradan bir ziyaret değil. Ziyaretim sonucunda tam teşekküllü ilişkilerin kurulmasını görmek istiyorum." demişti. Vatan
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İşte iPhone 4G'nin ilk sahibi   Cuma Haz. 25, 2010 9:28 pm

Vay be gavur yapıyor haa

İşte iPhone 4G'nin ilk sahibi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Açlıktan ölen servet sahibi